ПРИЄДНАННЯ КГУ

Алгоритм приєднання до газорозподільних систем газотурбінних та газопоршневих установок, зокрема когенераційних, блочно-модульних котелень, газових генераторів

 

1.Визначення Замовником місця встановлення обладнання та вид обладнання з необхідною потужністю.

2.Звернення Замовника до Оператора ГРМ для отримання договору на приєднання (філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» приймають звернення у Центрах обслуговування клієнтів. Адреси можна дізнатись на сайті філії).

 

Документи, які необхідні подати Замовнику (згідно з Кодексом ГРМ):

🔹заява про приєднання;

🔹опитувальний лист;

🔹копії документів, якими визначено право власності тощо;

🔹копії документів, які посвідчують особу Замовника.

3.Підготовка Оператором ГРМ технічних умов на приєднання (ТУ) та видача їх разом із договором приєднання Замовнику для підписання.

Термін видачі ТУ до 10 робочих днів.

4.Визначення Замовником виконавця проектних робіт (зазначається в опитувальному листі). У випадку замовлення у Оператора ГРМ, термін виконання проектування орієнтовно 3-5 тижнів.

5.Визначення Замовником виконавця будівельно-монтажних робіт (БМР) зовнішнього газопостачання та внутрішнього газопостачання (зазначається в опитувальному листі). Може бути виконано Оператором ГРМ або іншою спеціалізованою організацією.

6.Укладання договору розподілу природного газу, в тому числі акта розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін між споживачем та Оператором ГРМ.

7.Приймання в експлуатацію об’єкту газопостачання, в тому числі вузла обліку газу з опломбуванням та пуск газу на об’єкт.

 

Зразки документів:

Заява про приєднання до ГРМ/реконструкцію систем газопостачання

Опитувальний лист для надання технічних умов до Заяви